Ieškai savitumo, originalumo ar nori atnaujinti rūbą? Siūlau lininius, tekstilinius, viskozinius rūbus laisvalaikiui ar įvairioms progoms papuošti rankomis tapytais piešiniais. Piešinys pieštas aukštos kokybės tekstiliniais dažais, todėl rūbai tinkami plauti.

Užsakyti

Nori pats papuošti savo mylimą drabužį, daiktą ar išmokti piešti ant rūbų? Registruokis į mano piešimo ant tekstilės dirbtuves.

 • Sandra
  Giedrės paveikslai yra kažkas antgamtiško. Jie spinduliuoja šilumą, gėrį, švelnumą, džiaugsmą, gerą nuotaiką. Jeigu norite geros nuotaikos savo namuose, įsigykite Giedrės paveikslą. Rekomenduoju iš visos širdies!
  Sandra
 • Inga
  Sveika, Giedrute, net negaliu atgauti žado nuo grožio tavo paveikslų. Nuostabu!!! Atidžiai žiūrėjau juos ir negaliu nei pridėti nei atimti. Labai lengvai žiūrisi, dvelkia šviesa, gėriu, ramybe, šiluma... gaivina ir glosto sielą, pakylėja link dangaus... Sodyboje tikrai tiks. Labai džiaugiuosi, kad atradau savo dailininkę. Ačiū tau!
  Inga
 • Dalia
  Ačiū, laaaabaiiiii patiko. Super. Net neįsivaizdavau, kad bus taip gera ir smagu. Ačiū už suteiktą galimybę.
  Dalia
 • Sigita
  Labai patiko Giedrės tapybos kursai. Dar niekada anksčiau nebuvau bandžiusi piešti ant drobės ir truputėlį jaudinausi, kad nieko neišeis. Tačiau Giedrė parodė, nuo ko pradėti, ir iš tiesų man labai patiko. Tapyti taip lengva ir įdomu, spalvos taip gražiai maišosi. Ir rezultatas tikrai nustebino! Jau laukiu kitų užsiėmimų.
  Sigita