• Kursai ir Pamokos - Giedrė Kanapeckaitė - Giedrės Dailės Studija - GiedresStudija.lt
 • Kursai ir Pamokos - Giedrė Kanapeckaitė - Giedrės Dailės Studija - GiedresStudija.lt
 • Tapyba ant Drobės - Giedrė Kanapeckaitė - Giedrės Dailės Studija - GiedresStudija.lt
 • Tapyba ant Drobės - Giedrė Kanapeckaitė - Giedrės Dailės Studija - GiedresStudija.lt

Norite maloniai ir kūrybiškai praleisti vakarą?

Išbandykite tapybos pamokas. Kursų metu atskleisiu jums visas meno paslaptis ir pasidalinsiu tapybos subtilybėmis. Net jei niekados nesate laikę teptuko rankoje, išmoksite nusitapyti paveikslą ir atskleisite savo kūrybinį potencialą.

Grupė 1: 18-20 val. (Antradieniais)

Grupė 2: 18-20 val. (Trečiadieniais)

Galimi papildomi užsiėmimai Vaikams ir Senjorams

Mokymų kaina mėnesiui - 60 EUR (priemonės įskaičiuotos)

Registruotis: Paspauskite žemiau esantį mygtuką arba susisiekite Telefonu (kontaktai).

Registruotis

Maloniai kviečiame regitruotis į tapybos kursus suaugusiems Vilniuje:

 • Kursus veda profesionali dailininkė – edukatorė;
 • Nereikalinga dailės patirtis – išmoksite tapyti, net jei neesate laikę teptuko rankoje;
 • Mažos grupės (5-7 žmonės), tad kiekvienam dalyviui tenka išskirtinis dėmesys;
 • Kursų metu nusitapysite individualų paveikslą (ar net kelis!), kuriais nuostabiai papuošite savo ar draugų namus;
 • Priemonės įskaičiuotos į kursų kainą;
 • Lankstus kursų grafikas, galima lengvai išlyginti praleistas pamokas;
 • Gali dalyvauti vaikai – suprantu, jog ne visi gali ištrūkti į kursus vieni, todėl aplinka studijoje pritaikyta, esant reikalui, dalyvauti ir vaikams;

Labai laukiamas kiekvienas, norintis pažinti meno pasaulio paslaptis, išmokti piešti ir tapyti. Ankstesnė patirtis nebūtina, kadangi kursų metu dirbama su kiekvienu dalyviu individualiai, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno poreikius ir mokymosi tempą.

Tapybos pamokų metu didžiausias dėmesys skiriamas kūrybos laisvei, ir individualumui, bet kartu yra perteikiamos piešimo, tapybos ir meno žinios. Kurdami kartu mokomės ir tobulėjame, laviname skonį, vaizduotę ir savo rankas.

Čia sukurti paveikslai niekada nebūna vienodi, juose atsispindi jūsų individualumas, ir kūrybiškumas. Kursų metu puikiai praleisite laiką, atsipalaiduosite ir pasinersite į kūrybos pasaulį.

Ir nė patys nepajusite, kaip rankose laikysite savo pačių sukurtą nuostabų paveikslą, kuris taps puikia puošmena jūsų namams, arba bus nuostabi dovana ir jūsų artimiesiems.

 

Kodėl verta rinktis mano tapybos kursus?

Esu ne tik profesionali dailininkė, bet ir profesionali edukatorė. Jau daug metų mokau piešimo ir dailės vaikus ir suaugusiuosius. Daugybę kartų esu girdėjusi žmones sakant, jog jie bijo pabandyti, nemoka, negražiai piešia, kad tapyba ir dailė yra ne jiems.

Tačiau tie, kas išdrįsta pabandyti, patys negali atsistebėti, kiek daug teigiamų emocijų ir džiaugsmo gauna pamokų metu, suvokia, kad tikrai sugeba daugiau, negu manė ir būna nepaprastai patenkinti savo rezultatais.

Todėl mano tikslas šių kursų metu nėra vien tik perteikti žinias ir kažko išmokyti, tačiau leisti dalyviui pačiam prisiliesti ir pajusti kūrybos džiaugsmą, įgyti pasitikėjimo savimi. Ateikite ir patys tuo įsitikinsite!

 

Ko išmoksite šiuose tapybos kursuose?

Suprantu, kad mes visi nemėgstame sausų nuobodžių teorijos pamokų, tad pažadu, jog mano kursuose to nebus. Tapybos pamokų metu jūs mėgausitės kūrybos procesu, o aš suteiksiu visas piešimo, tapybos ir kompozicijos žinias. Šiuose meno kursuose:

 • Susipažinsime su profesionaliomis tapybos priemonėmis. Labai svarbu žinoti, kokias tapybos priemones ir reikmenis naudosime, kam jos skirtos, kaip palengvina tapybą bei leidžia kurti įvairiomis tapybos technikomis.
 • Susipažinsime su kompozicijos pagrindais, paveikslo kompozicija ir jos elementais.
 • Daug dėmesio skirsime spalvotyrai, koloritui, spalvų maišymui. Mokysimės maišyti šiltus ir šaltus atspalvius, išgauti kuo daugiau spalvų ir atspalvių, šešėlio suvokimo ir spalvų perėjimo technikos.
 • Suvoksime perspektyvos dėsnį, kaip daiktai ar objektai nutolsta arba artėja. Išmoksime spalvų pagalba paveiksle perteikti gylį ir edrvę.
 • Tapysime akrilu, naudojant įvairius dažų maišymo būdus bei derinant skirtingas tabybos technikas, pasitelkiant spalvinės perspektyvos principus.

€60

DOVANŲ KUPONAS

4 pamokų dovanų kuponas tapybai. Padovanokite sau ar kitam atpalaiduojantį tapybos ir kūrybos džiaugsmą. Mes pasirūpinsime, kad ši dovana jums ir jūsų artimiesiems suteiktų geriausias emocijas. Kuponas galioja 6 mėnesius.

 • Sandra
  Giedrės paveikslai yra kažkas antgamtiško. Jie spinduliuoja šilumą, gėrį, švelnumą, džiaugsmą, gerą nuotaiką. Jeigu norite geros nuotaikos savo namuose, įsigykite Giedrės paveikslą. Rekomenduoju iš visos širdies!
  Sandra
 • Inga
  Sveika, Giedrute, net negaliu atgauti žado nuo grožio tavo paveikslų. Nuostabu!!! Atidžiai žiūrėjau juos ir negaliu nei pridėti nei atimti. Labai lengvai žiūrisi, dvelkia šviesa, gėriu, ramybe, šiluma... gaivina ir glosto sielą, pakylėja link dangaus... Sodyboje tikrai tiks. Labai džiaugiuosi, kad atradau savo dailininkę. Ačiū tau!
  Inga
 • Dalia
  Ačiū, laaaabaiiiii patiko. Super. Net neįsivaizdavau, kad bus taip gera ir smagu. Ačiū už suteiktą galimybę.
  Dalia
 • Sigita
  Labai patiko Giedrės tapybos kursai. Dar niekada anksčiau nebuvau bandžiusi piešti ant drobės ir truputėlį jaudinausi, kad nieko neišeis. Tačiau Giedrė parodė, nuo ko pradėti, ir iš tiesų man labai patiko. Tapyti taip lengva ir įdomu, spalvos taip gražiai maišosi. Ir rezultatas tikrai nustebino! Jau laukiu kitų užsiėmimų.
  Sigita