Giedrė Kanapeckaitė - Giedrės Dailės Studija - GiedresStudija.lt

Menai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Be galo pamėgau tapybą ant šilko, kur spalvos nevaržomai ir laisvai liejasi, stebina nepakartojamais spalvų išsiliejimais. Šiuo metu tapau aliejiniais dažais. Labiausiai kūryboje mane žavi nuostabi ir nepakartojama gamta, todėl darbuose naudoju nemažai gamtos motyvų. Paveikslai tarsi iš pasakų atėję, natūralumas persipina su fantastiniais motyvais, dekoratyvumu.

Tapyba - tai procesas, teikiantis daug džiaugsmo, daug teigiamų emocijų, poilsio bei atsipalaidavimo, vaizduotei leidžiantis tapti realybe. Tai mano jausmų, nuotaikų, vidinio pasaulio atspindys. Mano paveiksluose dominuoja žaisminga spalvų paletė, ryškios, šviesios, šiltos, kontrastingos spalvos. Paveikslai begalo šilti, pozityvūs, kupini meilės ir džiaugsmo.

2022m. rudenį persikėliau gyventi į Vilnių ir išpildžiau savo svajonę - studijoje mokyti norinčius išmokti tapyti. Nuostabu matyti žmones, besidžiaugiančius savo kūrybos rezultatais. Nebūtina mokėti piešti, svarbiausia noras ir viskas pavyksta. Darbai patys kalba už save. Studijoje stengiuosi atskleisti kiekvieno kūrybinį potencialą, didėja žmogaus pasitikėjimas savimi, lankytojai su nekantrumu laukia kitų susitikimų.

ŠTAI KĄ
ŽMONĖS KALBA APIE
MANO KŪRINIUS


Labai patiko Giedrės tapybos kursai. Dar niekada anksčiau nebuvau bandžiusi piešti ant drobės ir truputėlį jaudinausi, kad nieko neišeis. Tačiau Giedrė parodė, nuo ko pradėti, ir iš tiesų man labai patiko. Tapyti taip lengva ir įdomu, spalvos taip gražiai maišosi. Ir rezultatas tikrai nustebino! Jau laukiu kitų užsiėmimų.


SIGITA, Vilnius


Ačiū, laaaabaiiiii patiko. Super. Net neįsivaizdavau, kad bus taip gera ir smagu. Ačiū už suteiktą galimybę.


DALIA, Vilnius


Sveika, Giedrute, net negaliu atgauti žado nuo grožio tavo paveikslų. Nuostabu!!! Atidžiai žiūrėjau juos ir negaliu nei pridėti nei atimti. Labai lengvai žiūrisi, dvelkia šviesa, gėriu, ramybe, šiluma... gaivina ir glosto sielą, pakylėja link dangaus... Sodyboje tikrai tiks. Labai džiaugiuosi, kad atradau savo dailininkę. Ačiū tau!


INGA, Kėdainiai