NAUJIENOSpin
   Labai turiningas, kupinas puikių emocijų, pozityvios kūrybinės energijos, šilto bendravimo ir bendradarbiavimo sekmadienio rytas. Dailės terapijos kūrybinio proceso metu dalyviai per spalvas išreiškė save, savo emocijas. Tai leido labiau pažinti save ir atsiskleisti. Dalyviai patys liko nustebinti užsiėmimo rezultatais, kiek daug per piešinį galima pažinti savąjį "Aš" ir kitus.
pin


kenis
pin
   Kalėdinių rankų darbo atvirukų dirbtuvėlės vis dar veikia! Tai nuostabi dovana artimiesiems, draugams, ar kolegoms - parodyti dėmesį, meilę, suteikti puikią emociją.
zaislas
pin

pin motociklininkas

 Su vėjeliu, aliejus ant drobės, 50x60cm

pin mergaite pievoje

 Pievoje, aliejus ant drobės, 50x60cm
PORTRETAI


Žmonių ir gyvūnų portretai

   Taip pat piešiami portretai iš nuotraukų pastele ar aliejiniais dažais. Ieškote ypatingos, nepamirštamos ir unikalios dovanos savo artimiesiems, mylimiesiems, jaunavedžiams ar kitoms įvairiausioms progoms? O gal Jūs norite įamžinti mylimą augintinį? Tai būtų puiki dovana, gal net pati geriausia, tikram gyvūnų mylėtojui ir ne tik. Padovanok neužmirštamą emociją!.

Portretai Lietuvoje ir ne tik

   Atsiųskite el. laiškas  kokybišką, aiškiai matomą nuotrauką, o aš paversiu ją menu. Papuoškite savo namų sienas prasmingu, unikaliu ir asmenišku paveikslu, kuris pasakos jūsų istoriją. Šis pasiūlymas puikiai tiks ir tiems, kurie ieško išskirtinės interjero detalės.

   Susisiekime elektoniniu paštu 📧 arba telefonu 📞 ir aptarsime detales, bei pristatymąparoda
pin
   Kėdainių krašto tautodailinkų draugijos paroda „Skiriu Kėdainiams“

Renginio laikas –
rugsėjo 3 d., penktadienį, 14:00-17:00 val.
Renginio vieta – Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos II aukšto parodų erdvėje (Didžiosios Rinkos a. 5)
pin


paveikslas
pin
   Kitokio stiliaus paveikslas, išsiskiriantis iš kitų darbų savo koloritu ir tematika. Susilaukė daug dėmesio ir susidomėjimo. „Dangiškoji moteris galvoje nešiojasi karalystę, kurioje apgyvendina savo išrinktuosius. Pasakai būdingas koloritas atveria gražiosios lyties įvairiapusiškumą ir jos vaizduotėje paslėptus turtus. Kas patenka į jos pasaulį, supranta karališkąją ir dangiškąją moters prigimtį“. Neringa Visockė.
pin   pin

   🙋🏻 2021 rugsėjis

   Jauna ir talentinga dailininkė, drąsiai įsiveržusi į meninkų pasaulį, sparčiai žengia pirmyn. Tapusi žinoma socialiniuose tinkluose Giedrė toliau plečia ir populiarina savo veiklas elektroninėje erdvėje. Prieš mėnesį startavusi su savo nauju www tinklapiu nesustodama ir nesidairydama atgal keliauja pas naujus gerbėjus. Sėkmės, Tau Giedre! Garsink save savo darbais ir puošk mus visus.

     Kūrėjai :) pin